Diplomky začít [logo] Diplomky začít - diplomové práce, bakalářské práce

Seminárky, bakalářky, diplomky a další školní práce a studium je hračka

Často kladené otázky

Chci si objednat, ale nevím jak?

Objednat lze tak, že zadáte svou nezávaznou objednávku prostřednictvím objednávkového formuláře na našich webových stránkách www.diplomkyzacit.cz , nebo tak můžete učinit telefonicky.

Jak je to s poskytnutými osobními údaji?

Všechny údaje, které nám při objednávce poskytnete, nebudou žádným způsobem dále šířeny. Slouží jen pro účely při komunikaci v oblasti objednávky. Naše firma je také registrována u Úřadu pro ochranu osobních údajů.

Nemusím mít strach toho, že texty budou staženy z internetu či jiných stránek a půjde o plagiát?

Námi vypracované podklady jsou originální, všechny jsou citovány dle norem ČSN ISO 690 a ISO 690-2. Texty splňují veškeré požadavky, které udáte v objednávce, a po jejich vypracování jsou všechny kontrolovány anti-plagiátorským systémem. Práce jsou vytvořeny přesně podle Vašeho zadání, a následném připomínkování.

Co mě vede k tomu, abych se pro vás rozhodl(a)?

Při zadání nezávazné objednávky je zaslání ukázky zdarma. Na základě této ukázky se pak můžete rozhodnout, zda k vypracování přistoupíte či nikoliv. Budete-li požadovat jakoukoliv opravu či úpravu již při zpracované ukázce, Vaše požadavky budou provedeny. Vždy se požadavkům, které žádáte, snažíme vyjít maximálně vstříc.

Za jak dlouho bude práce zhotovena?

Záleží na požadovaném rozsahu práce. Vždy se však snažíme vyjít vstříc Vašim požadavkům. Vše záleží na domluvě a možnostech v časovém rozhraní vypracovat kvalitní práci.

Co když budu požadovat práci urgentně?

Pokud budete požadovat vypracování práce v šibeničním termínu, snažíme se Vám vyjít maximálně vstříc. Je však nutná oboustranná komunikace a práci co nejlépe specifikovat, aby finální výsledek splňoval tu nejlepší kvalitu.

Jak se za objednanou práci platí?

Vaši objednávku zaplatíte převodem či vkladem na náš bankovní účet. Způsob uhrazení Vaší objednávky bude dohodnut vzájemnými e-maily.

Jak obdržím zhotovenou práci?

Vyhotovená práce Vám bude zaslána na Váš e-mail, který uvedete u své objednávky.

Je možné využít reklamace?

Nesplňuje-li práce Vámi zadané požadavky u objednávky, je možné ji reklamovat, a to do sedmi dnů od doručení kompletního díla. Při reklamaci je nutné vždy uvést konkrétní požadavky na opravy či úpravy, které v práci nebyly dle požadavku u objednávky dodrženy.

Jak to funguje

Vypracování podkladů pro Vaše seminární práce, bakalářské práce, diplomové práce, anebo jiné texty je opravdu jednoduché. Stačí pouze 6 kroků...

dozvědět se více

Ukázky prací

Spolupráce s našimi zákazníky jen na té nejkvalitnější úrovni. Nechceme aby jste kupovali zajíce v pytli. Garantujeme kvalitu a originalitu všech...

prohlédnout

Objednat

V případě Vašeho zájmu vyplňte prosím nezávaznou objednávku. Následně Vás budeme kontaktovat pro domluvení konkrétních podmínek realizace k...

chci objednat